2019 Animal Science Conference

Yer

KONGRE OTELİMİZ
RAMADA CAPPADOCIA HOTEL

     

Kongre Hotelimiz Ramada Cappadocia, Ürgüp Nevşehir yolu Ortahisar yol kavşağındadır. Nevşehir Tuzköy Havalimannına 50 Km, Kayseri Erkilet Havalimannına 65 Km uzaklıktadır.

Ramada Cappadocia otelimizin sunduğu şıklığın ve konforun keyfini çıkarın. Doğu Anadolu'daki Kapadokya bölgesinin kalbinde güzel Erciyes Dağı ve geniş vadi manzaralarının ve keyfini çıkarabilir ve Ürgüp bölgemizin sunduğu tüm konfor ile konukseverliği deneyimleyebilirsiniz.
Kapadokya'yı bir sıcak hava balonunda yukarıdan seyredin veya Göreme Ulusal Parkı'nda gezinin. Zaman içerisinde hem insanlar hem de doğa tarafından biçimlendirilmiş, aynı zamanda Peri Bacaları olarak bilinen nefes kesici kaya oluşumlarını görün. Otelden bisiklet veya yerel çiftlik sahiplerinden at kiralayarak Ürgüp, Göreme ve Uçhisar gibi yakın şehirlerdeki hayranlık uyandıran tarihi sığınaklara, yerleşim bölgelerine, köylere ve kiliselere yapacağınız gezintiyi en iyi şekilde değerlendirin.
Otelin sauna, buhar odası ve hamamlarında rahatlayıp canlanın. Otelin sağlık ve fitness olanakları arasında bir kapalı havuz ile fitness merkezi de bulunur.